ALEGIA ZIELE MALWY 80G

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 6,99 PLN 6,47 PLN netto
Producent: ALEGIA
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,60 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis

Ziele Malwy 80g Alegia Ziele Malwy 80g Alegia to idealny naturalny przysmak dla gryzoni i królików. Źródło naturalnych witamin Bez sztucznych aromatówbarwinków i konserwantów Działa ochronnie na przewód pokarmowy Niweluje podrażnienia żołądka i jelit Posiada właściwości przeciw-nowotworowe

Ziele Malwy 80g  Alrgia to doskonałe urozmaicenie diety gryzoni i królików, która dostarcza niezbędnych składników mineralnych i witamin. To w 100 % naturalny, zdrowy przysmak bogaty w naturalne witaminy. Śluzy zawarte w zielu malwy chronią przewód pokarmowy gryzoni i królików pomagają w infekcjach układu oddechowego. Niwelują podrażnienie żołądka i jelit, pomaga w zaparciach oraz biegunkach.

Jest to przysmak szczególnie polecany szynszylom oraz koszatniczkom. Wykazują również działanie przeciwzapalne, osłaniające oraz poprawiają perystaltykę jelit.

Idealne do uzupełnienia i wzbogacenia diety królików i gryzoni, nie zawierają konserwantów, barwników ani aromatów, tym samym pozwalają zapewnić zwierzakowi zrównoważoną dietę.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy