An gran carno 800g WOŁOWINA + INDYK

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 14,99 PLN 13,88 PLN netto
Producent: INNY
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,49 PLN (przedpłata)
Opis

ANIMONDA Grancarno Adult wołowina z indykiem 800g

 

ANIMONDA Grancarno Adult z wołowiną i indykiem to wyjątkowa karma dedykowana dorosłym psom wszystkich ras. Stanowi źródło kompletnej i zbilansowanej diety. Dostarcza wszelkich niezbędnych do prawidłowego zdrowia substancji odżywczych, dzięki czemu Twój pies może cieszyć się doskonałym zdrowiem, nienagannym wyglądem i witalnością przez całe swe życie. Połączenie najwyższej klasy białka pochodzenia zwierzęcego, witamin i minerałów troszczy się o prawidłowe funkcjonowanie orgaznimu Twojego pupila. Wybór najwyższej jakości mięsa wołowego i indyka jest widoczny od razu po otwarciu karmy. Pozyskiwane jest tylko z najlepszych hodowli, wyróżniających się niemiecką jakością. O wyjątkowości karm z serii Grancarno decyduje dobór tylko świeżych, naturalnych składników, które cechują się doskonałą chłonnością i nie stanowią obciążenia dla żołądka psa.


ZALETY:

·         W produkcji karmy całkowicie zrezygnowano z glutenu a także konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

·         Skomponowana została tylko ze świeżego mięsa pochodzącego z odznaczających się najwyższą jakością hodowli.

·         Zawiera kompleks dobroczynnych witamin i minerałów, które gwarantują lepsze działanie układu odpornościowego oraz dbają o zdrowie i nienaganny wygląd.

·         Doskonałe źródła białka zapewniają świetne samopoczucie każdego dnia.

Karmy ANIMONDY od wielu lat cieszą się popularnością na rynku. Jest to zasługa profesjonalnego i wrażliwego podejścia do produkcji każdej z nich. Na celu mają dobro każdego zwierzęcia i tworzone są, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby ich wszystkich.

 

Skład: 48 % wołowina (płuca, mięso, serce, nerki, wątroba, wymiona), 31 % Rosół, 20 % indyk (wątroba, serce, mięso), węglan wapnia.

Analiza: Białko surowe 11%, tłuszcz surowy 8,5%, włókno surowe 0,5%, popiół surowy 1,8%, wilgotność 77%.

Dodatki: witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), cynk (10 mg/kg)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy