BEA ŻEL DO MYCIA ZĘBÓW 100G 6OP

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 30,99 PLN 25,20 PLN netto
Producent: INNY
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,60 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis

BEAPHAR ŻEL DO MYCIA ZĘBÓW DLA PSA LUB KOTA Żel do mycia zębów, o smaku mięsa (wątróbki) Beaphar żel do zębów dla psa lub kota

Dokładne czyszczenie zębów bez użycia szczoteczki.

Żel do mycia zębów o smaku mięsa zapewnia codzienną ochronę zębów Twojego pupila.

Żel przeciwdziała gromadzeniu się płytki bakteryjnej i formowaniu kamienia nazębnego, co w rezultacie zapewnia świeży oddech. Żel Beaphar nie zawiera fluoru.

Zapobieganie zbieraniu się płytki bakteryjnej: różne bakterie i białka z resztek pożywienia gromadzą się na powierzchni zębów w postaci płytki bakteryjnej. Żel Beaphar zawiera enzymy zwalczające szkodliwe bakterie i rozkładające kamień nazębny.

Przeciwdziałanie powstawaniu kamienia nazębnego: wszelkie pozostałości płytki bakteryjnej ulegają wysyceniu związkami wapnia i powstaje kamień nazębny. Żel ten zawiera związki, które wiążąc wapń, przeciwdziałają tworzeniu kamienia nazębnego.

Sposób użycia: nałożyć Żel Beaphar cienką warstwą wzdłuż wszystkich zębów, rozpoczynając od tyłu i posuwając się ku przodowi. Aplikacja żelu nie musi być idealnie precyzyjna, gdyż i tak po chwili, zwierzę ruszając językiem, rozprowadzi żel równomiernie wokół wszystkich zębów.

Dlaczego higiena jamy ustnej psów jest taka istotna? Warstwa płytki bakteryjnej na zębach psa i kota powiększa się z każdym dniem. Jeśli nie jest ona usuwana zamienia się w twardy kamień nazębny. To z kolei może prowadzić do bolesnych zmian powodujących uszkodzenia dziąseł. Wówczas rozgryzanie twardych pokarmów i przeżuwanie staje się niemożliwe.

Produkty do higieny jamy ustnej Beaphar pomagają zadbać o optymalny stan i higienę dziąseł, zębów i jamy ustnej.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy