CAT'S BEST SMART PELLET 10L

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 39,99 PLN 32,51 PLN netto
Producent: CAT'S BEST
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,60 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis

CAT'S BEST SMART PELLETS 5KGLekkie Zbrylanie Bez Przywierania

Cat’s Best Smart Pellets to pierwszy żwirek ze zbrylających minipeletów. Specjalna forma peletów ogranicza przywieranie do futra i łap i znacząco redukuje wynoszenie żwirku z kuwety. 

Cat’s Best Smart Pellets wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które skutecznie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy – aż do 7-krotności swojej objętości.  W ten sposób trwale wiązane są zapachy a żwirek może pozostawać w kuwecie nawet do 7 tygodni. Cat’s Best Smart Pellets działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco zwarte odchody a powstałe po kociej wizycie bryłki usuwane są regularnie do śmieci biologicznych lub spłukiwane w toalecie. To oszczędza czas, koszty i zapewnia Twemu kotu odpowiednią higienę i komfort. 

Jak wszystkie produkty z linii Cat’s Best, także Cat’s Best Smart Pellets jest produkowany wyłącznie z odnawialnych surowców. Jest produktem zrównoważonym ekologicznie i biodegradowalnym.

STOSOWANIE I UTYLIZACJA ŻWIRKUNapełnianie kuwety

Napełnij kuwetę żwirkiem Cat‘s Best co najmniej na wysokość 5-7 cm.

Czyszczenie

Usuwaj regularnie bryłki i zwarte odchody.

Całkowita zmiana wsadu

Cotygodniowe czyszczenie kuwety to już przeszłość. Podstawowe napełnienie żwirkiem Cat’s Best wystarcza do 7 tygodni.

Utylizacja

Bryłki i zwarte odchody utylizuj jako odpady zmieszane, biologiczne, kompost lub spłukuj w toalecie*. 

* Należy przy tym uwzględnić lokalne przepisy.

 


Nie przywiera do futra i łap i znacząco redukuje wynoszenie z kuwety Z odnawialnych surowców roślinnych - w 100% naturalny i bez dodatków chemicznych Wytwarzany z surowców wtórnych z certyfikatem PEFC – nie ścinamy drzew do produkcji Cat’s Best! Wyjątkowo oszczędny: w przypadku zwykłych żwirków miesięcznie potrzeba ok. 21 kg żwirku na jednego kota – z Cat’s Best wystarcza zaledwie ok. 2,1 kg. Tylko tyle wystarcza aby napełnić kuwetę a następnie zutylizować w wybrany sposób.

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy