CHICO TRESERKI KOSTKI Z ŁOSOSIEM 300G

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 11,50 PLN 10,65 PLN netto
Producent: CHICO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,60 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis

CHICO TRESERKI SOFT BONES SALMON 300G

CH 1577

Treserki dla psa to miękkie i wyjątkowo smaczne przysmaki.

Chico Treserki Soft BONES SALMON 300g są jednym z produktów, które są stosowane jako żywność dla psów. Stanowią one bardzo atrakcyjną przekąskę dla naszego czworonożnego przyjaciela. Wyprodukowane są w postaci małych elementów o wzorze kości. Jest to szczególnie atrakcyjne dla psów, z uwagi na formę podania. Psy uwielbiają różnego rodzaju kości do gryzienia, więc treserki soft się do tego celu idealnie nadają.

Treserki Soft BONES SALMON składają się z mieszanki różnego rodzaju składników. Ich skład obejmuje zarówno zboża, jak i mięso oraz rybę. Ich głównym składnikiem jest zboże. Zaś dodatek stanowią mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, a także ryba.

Ryba, która jest uwzględniona w składzie tego produktu to wysokogatunkowy łosoś, czyli jedna z najbardziej szlachetnych i popularnych ryb. Posiada ona bardzo smaczne mięso, które z całą pewnością będzie smakowało naszemu pupilowi. Tak szeroka gama wykorzystanych składników sprawia, że przekąska ta jest odpowiednio zbilansowana pod kątem wartości odżywczych.

Skład:  zboża, produkty pochodzenia zwierzęcego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% łosoś ), oleje, tłuszcze, minerały.

Analiza: białko surowe 14%, tłuszcz 3%, barwniki (tlenek żelaza), konserwanty (ec. E202), emulgator, popiół surowy 3%, włókno surowe 3%, wilgotność 17%.

Przeznaczenie: dla psów od 4 miesiąca życia. Należy zapewnić psu dostęp do świeżej wody

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy