Karmy Versele Laga

Jesteś miłośnikiem gryzoni? Twój dom rozbrzmiewa radosnym gruchaniem zadowolonej świnki morskiej lub pełno w nim śladów obecności długouchego przyjaciela-królika? Uwielbiasz patrzeć na puchate szynszyle, spokojnie śpiące w zaciszu Twojej sypialni, a może wolisz aktywną zabawę z ciekawskim chomikiem? Niezależnie od tego, kto na dłużej zagościł w Twoim mieszkaniu (i sercu) — powinieneś zapewnić mu nie tylko czas, ale też odpowiednie żywienie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz uwielbiane przez hodowców gryzoni karmy Versele Laga, dzięki którym Twoi milusińscy otrzymają wszystko, czego potrzebują, by zdrowo rosnąć i aktywnie się rozwijać.

Czy karma jest aż tak ważna w diecie Twojego przyjaciela?

Gryzonie to zwierzęta, które mają szczególnie delikatne żołądki. Do tego — ich zęby stale rosną i muszą być regularnie ścierane — w przeciwnym wypadku będą miały problemy z prawidłowym jedzeniem, staną się osowiałe i zaczną chorować. Dobrze dobrana karma pozwala nie tylko zaspokoić wszystkie potrzeby tych niezwykle aktywnych maluchów, ale też jest smaczna i zapewnia możliwość dbania o siekacze. Versele Laga to marka, która stawia na świeże składniki, zbilansowane kompozycje ziół i naturalnych dodatków, a także wspaniały smak swoich produktów.

Zbilansowana karma Versele Laga dla królika

Nie jest prawdą, że wszystkie gryzonie mogą jeść to samo. Oczywiście istnieją na rynku karmy, które są opisane jako przeznaczone dla chomików, świnek morskich i królików jednocześnie, ale podając je, możesz pominąć suplementację któregoś z niezbędnych składników, a nawet zaszkodzić swojemu przyjacielowi. Marka Versele Laga stworzyła produkty dopasowane ściśle do potrzeb określonych grup zwierząt. Znajdziesz tu m.in. karmę dla królika wzbogaconą w duże ilości silikatu i niezmielone włókna, dzięki którym Twój futrzak może radośnie i długo żuć każdy jej kawałek.

Prosta metoda na dostarczenie zwierzakowi wszystkich cennych składników diety

Jeszcze kilka lat temu na rynku dostępne były jedynie karmy stanowiące mieszankę zbóż, kukurydzy i dodatków. Niestety — atrakcyjnie wizualnie składniki stanowiły idealną sposobność do wybierania przez gryzonie co smaczniejszych kawałków. Versele Laga to karmy, w których składniki zostały zmielone i wymieszane, a następnie podane w formie łatwych do schrupania kawałeczków. Wzbogacone w pyszne sianko Timothy, a także składniki wpływające na podniesienie odporności czy wzrost zdrowej, lśniącej sierści produkty są idealnym uzupełnieniem codziennej diety.

Smakowite karmy Versele Laga, w których Zakocha się Twój królik i każdy inny gryzoń

Karmy Versele Laga zostały skomponowane i przygotowane pod okiem znakomitych weterynarzy, którzy najlepiej wiedzą, jakie składniki przyczyniają się do zdrowego życia i funkcjonowania gryzoni, takich jak króliki czy kawie domowe. Aromatyczne zioła, zdrowy czarny bez, siemię lniane czy specjalny sposób obróbki czynią z tych produktów lekkostrawne, atrakcyjne dla zwierzaka i idealnie uzupełniające codzienną dietę dodatki, bez których trudno wyobrazić sobie zbilansowane żywienie futrzaka.

Znasz już karmy Versele Laga? A może szukasz dopiero takiej, którą Twój pupil pokocha? Zapraszamy serdecznie do kontaktu i na udane zakupy!

KARMY VERSELE LAGA

Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 14,99 PLN 13,88 PLN netto