PRZYSMAK CHICO SANDWICH PASECZKI Z KURCZAKA 500G

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,90 PLN 46,20 PLN netto
Producent: CHICO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,49 PLN (przedpłata) 25,90 PLN (pobranie)
Opis
CHICO SANDWICH PASKI Z KURCZAKA 500G

 

Każdy właściciel czworonoga wie, że podawanie psu karmy uzupełniającej to bardzo ważny element utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia psa. Niewielkie kostki lub inne przysmaki stanowią doskonałą formę nagrody, wykorzystywaną podczas treningu lub zabawy, pod warunkiem, że są zdrowe i nie spowodują u psa nieprzyjemnych dolegliwości żołądkowych.

Chico Sandwich Paski z Kurczaka 500g to wybór, za który każdy pies podziękuje swojemu właścicielowi. Zbilansowany skład i niewielka forma sprawiają, że przekąski można zabrać ze sobą na codzienny spacer lub pole treningowe i w ten sposób dostarczyć psu pyszny smakołyk i motywator do dalszego treningu.

Naturalny gryzak od Chico w postaci pasków z kurczaka to nie tylko sposób na nagrodzenie psa, ale również metoda na utrzymanie jego uzębienia w zdrowiu. Podczas gryzienia przekąska naturalnie trze o powierzchnię zębów, dzięki czemu usuwa z niej nagromadzony kamień i bakterie. Twój pupil zyskuje zdrową i smaczną przekąskę, a Ty pewność, że dbasz o niego najlepiej jak potrafisz!

Skład: mięso z piersi kurczaka 75%, mięso ryby 20%, skrobia 2%, gliceryna 2%, aromat naturalny 1%.

Analiza: Białko >=45%, tłuszcz >=1%, błonnik <=4%, wilgotność <=18%.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Należy zawsze pamiętać o zapewnieniu psu świeżej wody pitnej.

Opakowanie: 500g (około 100szt.) woreczek z zamknięciem strunowym.

1 szt. około 5g, 11cm

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy