Super Benek — żwirek dla kota

Jeśli chcesz zachować higieniczną czystość w kuwecie swojego podopiecznego, zależy Ci na dokładnym zbrylaniu nieczystości i neutralizacji zapachu kociego moczu, sprawdź ofertę żwirków dla kota Benek. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek podłoży dla zwierząt, która od ponad 25 lat specjalizuje się w dostarczaniu produktów spełniających coraz to większe wymagania Klientów. Producent produktów z tej linii bazuje na badaniu potrzeb właścicieli kotów, a także prowadzi odpowiednie badania, wprowadzając na rynek ulepszone wersje popularnych żwirków bentonitowych, kukurydzianych, drewnianych oraz silikonowych. Również w wersjach zapachowych.

Super Benek Compact — wygoda i higiena

Wśród popularnych żwirków bentonitowych na uwagę hodowców kotów niewątpliwie zasługuje Super Benek z linii Compact. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki, gwarantujący proste utrzymanie czystości w toalecie pupila, łącząc wydajność i bezpieczeństwo z atrakcyjną ceną. Dostępne pojemności żwirku pozwalają na ekonomiczne zarządzanie podłożem oraz przechowywanie go w wygodnych workach 5, 25 czy 10l. Dodatkowym atutem tej serii jest niewątpliwie bogaty wybór wersji zapachowych. Żwirek lawendowy działa uspokajająco na młode lub nadpobudliwe koty, łagodzi objawy stresu i zachęca do korzystania z kuwety, a morska bryza działa relaksująco. Benek Compact charakteryzuje się niewielką ziarnistością i wysokim poziomem zbrylania nieczystości.

Żwirek dla kota Benek Canadian Cat — produkt klasy premium dla wymagających hodowców

Nowość na rynku, Super Benek Canadian Cat o zapachu dziecięcego pudru, to innowacyjny żwirek, który powstał jako wypadkowa nowoczesnych technologii produkcji i wiedzy ekspertów (laborantów oraz technologów) marki. W ten sposób uzyskano podłoże absorbujące znacznie więcej niż tradycyjny bentonit, dodatkowo nie przywierając do podłoża. Canadian Cat przypadnie do gustu wszystkim właścicielom kotów ceniącym wygodę, higienę oraz wykorzystanie nauki w branży zoologicznej. Żwirek z serii premium pakowany jest w estetyczne, eleganckie worki.

Super Benek Pinio — podłoże naturalne nie tylko dla kotów

Wśród producentów podłoży higienicznych marka Super Benek poszła krok dalej niż konkurencja i przy wsparciu natury oraz wieloletniego doświadczenia płynącego ze współpracy z właścicielami zwierząt towarzyszących, wzbogaciła asortyment o sprawdzony, wysokiej jakości pellet drzewny. Doskonały jako podłoże dla kotów, ale nie tylko — jego walory cenią hodowcy gryzoni oraz królików. Wyprodukowany z włókien drzew iglastych, bez dodatków chemicznych, jest w pełni bezpieczny dla zwierząt, doskonale wiąże zapachy, a wałeczki podłoża można usunąć drogą sanitarną. Ekologiczny, łatwy w użytkowaniu podbił serca właścicieli kawii domowych, chomików, koszatniczek, szczurków, myszy, szynszyli oraz wielu innych gatunków.

Żwirek dla kota Benek — dlaczego warto?

Wysoka jakość użytych materiałów, zaawansowane technologicznie granulki, a także rozsądna cena to jedne z wielu zalet żwirków dla kota Super Benek. Łatwy w przechowywaniu, niezwykle wydajny, spełnia wymagania miłośników mruczących pupili, gwarantując higienę oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Nie czekaj — podaruj swojemu kotu to, co najlepsze i zamów żwirek marki Super Benek już dziś! Zapraszamy!

SUPER BENEK

Nowość
Szybki podgląd
Cena: 26,99 PLN 21,94 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 29,99 PLN 24,38 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 16,90 PLN 13,74 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 37,90 PLN 30,81 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 18,99 PLN 15,44 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 13,90 PLN 11,30 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 20,90 PLN 16,99 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 17,90 PLN 14,55 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 26,99 PLN 21,94 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 29,99 PLN 24,38 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 64,90 PLN 52,76 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 17,99 PLN 14,63 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 59,90 PLN 48,70 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 21,99 PLN 17,88 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 21,50 PLN 17,48 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 20,99 PLN 17,07 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 8,99 PLN 7,31 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 54,90 PLN 44,63 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 11,50 PLN 9,35 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 55,90 PLN 45,45 PLN netto
Szybki podgląd
Cena: 9,99 PLN 8,12 PLN netto